Disponujeme nákladním vozidlem MAN TGS s jeřábem Fassi HDS. Jedná se o dokonalou kombinaci technologie od osvědčeného výrobce nákladních vozidel s jedním z nejvýkonnějších hydraulických autojeřábů, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Další výhodou je poměrně vysoké užitečné zatížení a nosnost. Náš MAN má ložnou plochu 650 cm x 250 cm a nosnost 13 tun. Parametry jeřábu umožňují nosnost 16 tun při výsuvu 2,99 m. Technické podmínky umožňují nakládat a přepravovat 20′ kontejner, 16 standardních europalet, ocelové prvky do délky 7,5 m nebo poddimenzované stavební stroje a další.

Další výhodou MANu je, že jej lze ve stavebních podmínkách nakládat a vykládat vlastními silami bez nutnosti najímat jeřáb. Díky pohonu 8×4 se vozidlo bezpečně dostane i do těžko přístupných míst.

Dopravní služby na nejvyšší úrovni

aměstnáváme zkušené řidiče – operátory HDS, kteří poskytují profesionální a bezpečné služby při nakládce/vykládce i na nejvzdálenějších trasách.

Licence na přepravu, kterou jsme získali, nám umožňuje poskytovat služby externím společnostem, kde jsme díky našim rostoucím zkušenostem a znalostem schopni poskytovat vysoce kvalitní přepravní služby.

Dotazy týkající se dopravy můžete zasílat na adresu:

E-mail: transport@remea.pl

Tel: 510865039